KONTAKT
Drukuj ofertę

Pieniny 5 dni

Polska / Niedzica, Czorsztyn, Sromowce Niżne, Trzy Korony, Krościenko, Sromowce Wyżne, Szczawnica, Wąwóz Homole
1/6
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel / pensjonat
Numer oferty: WL/0102
Cena od 520 zł
Zapytaj o ofertę

1 dzień: Niedzica, Czorsztyn
Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 06:00. Przyjazd do Niedzicy, zwiedzanie zamku, rejs stateczkiem po jeziorze, przepłynięcie do Czorsztyna , zwiedzanie ruin zamku, obiadokolacja, nocleg

2 dzień: Sromowce Niżne, Trzy Krony, Krościenko
Śniadanie. Wyjazd do Sromowiec Niżnych, wejście na Trzy korony przez wąwóz Szopczański, (wejście jest wtedy ciekawsze) zejście do Krościenka przez górę Zamkową. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: Sromowce Wyżne, Szczawnica
Śniadanie. Wyjazd na przystań w Sromowcach Wyżnych , spływ Dunajcem  czas 2.15 minut,, dopłynięcie do Szczawnicy spacer  promenadą pod kolejkę na Palenicę , wyjazd na górę , zejście na piechotę w dół (lub odwrotnie). Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: Wąwóz Homole, Palenica, Szczawnica
Śniadanie. Wyjazd do wąwozu Homole , wyjście na Wysoką ( najwyższy szczyt Pienin) , przemarsz do schroniska Pod Durbaszką , zejście w dół , zwiedzanie cerkwi w Jaworkach,. Opcjonalnie zamiast do schroniska dalszy przemarsz  na Palenicę i zejście w dół do Szczawnicy. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień: Szczawnica, Bryjarka
Śniadanie. Wyjazd do Szczawnicy, spacer po Uzdrowisku , wyjście na Bryjarkę i przemarsz do Schroniska pod Bereśnikiem. Podczas spaceru po Szczawnicy próbowanie wód mineralnych.  Wyjazd w drogę powrotna.