KONTAKT
Drukuj ofertę

Pielgrzymka na Ukrainę 4 dni

UKRAINA / Lwów, Olesko, Poczajów, Krzemieniec, Żółkiew
1/10
Transport: Autokar
Wyżywienie: Śniadanie, obiadokolacja
Zakwaterowanie: hotele 3*
Numer oferty: WL/0220
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Pielgrzymka na Ukrainę 4 dni

Zwiedzimy: Lwów, Olesko, Poczajów, Krzemieniec, Żółkiew


1 dzień: 12 czerwca 2020 WARSZAWA – LWÓW

Zbiórka w Pilawie o godzinie 5.00. Wyjazd o godz. 5.15. Przejazd przez Polskę. Przyjazd do Lwowa. Zwiedzanie Lwowa autokarem: dworzec kolejowy, najstarsze uczelnie miasta – kompleks uniwersytetów lwowskich: Politechnika i Uniwersytet Iwana Franki. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: 13 czerwca 2020 LWÓW
Śniadanie. Spacer po starówce: Katedra Wniebowstąpienia NMP, Kaplica Boimów, Czarna Kamienica, pałac Korniakta, Pałac Lubomirskich, Klasztor Dominikanów, Katedra Ormiańska, Opera Lwowska, Cerkiew Zaśnięcia NMP, Pomnik Mickiewicza, Klasztor Bernardynów, Arsenał. Cmentarz Łyczakowski wraz z Cmentarzem Orląt Lwowskich. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: 14 czerwca 2020 OLESKO – POCZAJÓW - KRZEMIENIEC
Śniadanie. Przejazd do Oleska: zamek Sobieskich, miejsce urodzenia Jana III Sobieskiego i Michała Korybuta Wiśniowieckiego. Wizyta w Poczajowie i Krzemieńcu – rodzinne miasto Juliusza Słowackiego. Powrót do Lwowa. Obiadokolacja. Nocleg. W POCZAJOWIE KOBIETY MUSZĄ MIEĆ CHUSTKĘ NA GŁOWĘ I DŁUGĄ SPÓDNICĘ   A PANOWIE DŁUGIE SPODNIE.

4 dzień: 15 czerwca 2020 LWÓW – ŻÓŁKIEW – WARSZAWA
Śniadanie. Przejazd do Żółkwi – dawna rezydencja Żółkiewskich i Sobieskich. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Pilawy w godzinach wieczornych. 

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.UWAGA: WYMAGANY PASZPORT WAŻNY MIN. 6 MIESIECY OD DATY POWROTU