KONTAKT
Drukuj ofertę

Pielgrzymka do Włoch 8 dni

WŁOCHY / Padwa, Wenecja, Loreto, Manoppello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Monte Cassino, Rzym, Watykan, Asyż
1/10
Transport: Autokar
Wyżywienie: Śniadanie, obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotele 3*
Numer oferty: WL/0218
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

 PIELGRZYMKA DO WŁOCH

Padwa, Wenecja, Loreto, Manoppello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Monte Cassino, Rzym, Watykan, Asyż

1 dzień: wyjazd
Wyjazd o 18.00, przejazd do Włoch przez terytorium Polski, Czech i Austrii

2 dzień: Padwa, nocleg okolice Wenecji.
W godzinach porannych przyjazd do Padwy. Nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego – Msza święta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Wenecji, rejs barką, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Loreto, Manoppello, Lanciano nocleg k/ San Giovani Rotondo
Śniadanie, przejazd  w kierunku południa Włoch, po drodze wizyta w Loreto, nawiedzenie Sanktuarium Św. Domku. Następnie przejazd do małej osady Manoppello, nawiedzenie świątyni Volto Santo z zachowaną chustą św. Weroniki z podobizną Chrystusa. Lanciano – miejsce Cudu Eucharystycznego. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicy San Giovanni Rotondo. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: San Giovani Rotondo, Monte Cassino, nocleg k/ Rzymu
Śniadanie, San Giovani Rotondo - zwiedzanie Sanktuarium Św. Ojca Pio - świątyni starej części klasztornej, w której znajduje się cela św. Ojca Pio oraz nowego kościoła Matki Bożej Łaskawej, gdzie w krypcie znajduje się ciało Świętego. Msza Święta w Sanktuarium. Przejazd do Monte Cassino. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja, nocleg

5 dzień: Rzym, nocleg k/ Rzymu
Śniadanie, Zwiedzanie Watykanu - najmniejsze państwo świata: Plac i Bazylikę Św. Piotra (istnieje możliwość zorganizowania Mszy Św przy grobie Św. Jana Pawła II – POTWIERDZENIE NA MIESIĄC PRZED WYJAZDEM). W samym Rzymie zobaczymy m.in. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: Asyż, nocleg k/Asyżu
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Asyżu, Msza święta w Bazylice, a następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta (kościół górny i dolny wraz z kryptą świętego), Rynek Miejski z fontanną oraz antyczną świątynią Minerwy, spacer średniowiecznymi uliczkami miasta. Obiadokolacja, nocleg.

7 dzień / 8 dzień: powrót do Polski
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski. Msza Święta na trasie przejazdu w plenerze. Powrót do kraju następnego dnia w godzinach porannych.