KONTAKT
Drukuj ofertę

Morze Bałtyckie z wypadem do Tropical Islands 6 dni

Polska, Niemcy / Międzyzdroje, Wolin, Kamień Pomorski, Tropical Islands
1/12
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 x dziennie
Zakwaterowanie: Wg programu
Numer oferty: WL/0087
Cena od 510 zł
Zapytaj o ofertę

1 dzień:
Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 04:00. Przyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego , zakwaterowanie, obiad, realizacja programu ośrodka, kolacja, nocleg
2 dzień:
Śniadanie, realizacja programu animacyjnego ośrodka w międzyczasie obiad, kolacja, nocleg
3 dzień:
Śniadanie. Realizacja programu animacyjnego ośrodka w międzyczasie obiad, kolacja, nocleg l
4 dzień:
Śniadanie, 08:00 wyjazd na wycieczkę na Wyspę Wolin. Międzyzdroje zwiedzanie : Alei Gwiazd, Mola i Promenady. Gabinet Figur Woskowych, powrót przez Woliński Park Narodowy. Wejście na punkt widokowy przy Jeziorku Turkusowym . Przejazd do Kamienia Pomorskiego . Koncert organowy ( w miarę możliwości ) w Katedrze Kamieńskiej. Spacer na rynek do Ratusza i mola na Zalewie Kamieńskim z którego widać Wyspę Chrząszczewską , powrót do ośrodka około godziny 14:00 na obiad, kolacja, nocleg
5/6 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka wypoczynkowego , wyjazd na Tropical Islands pod Berlinem . Dziewięciogodzinny pobyt na wyspie. Wyjazd z Niemiec około godziny 19:00 w drogę powrotną. Około godziny 03:00 zakończenie wycieczki.

OPIS OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO I OPIS ATRAKCJI.

Ośrodek Wypoczynkowy jest to komfortowy obiekt położony bezpośrednio na wydmie plażowej, na pięknym otoczonym sosnami terenie, około 50 m od morza. Ośrodek posiada pokoje 2-3-4- osobowe, wszystkie z łazienkami oraz komfortowe dwupokojowe domki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój i domek wyposażony jest w telewizje satelitarna, Wi-Fi, sprzęt plażowy, czajnik bezprzewodowy. Teren ośrodka bezpieczny, ogrodzony, bawialnia, place zabaw oraz parking monitorowane -widoczne w telewizji ośrodka.
Budynek z centralnym ogrzewaniem. Na terenie znajdują się: krąg ogniskowy – idealny do wspólnych biesiad, grille, rekreacyjny bar letni z centrum multimedialnym, kawiarnia, zadaszony taras ze stołem bilardowym oraz dartem. Pobyt na ośrodku urozmaica szereg organizowanych animacji, m.in.: spacer nordic walking ,turnieje sportowe ( na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki plażowej, koszykówki, stół do tenisa stołowego), zabawy przy muzyce, chrzest morski i wiele więcej. Na ośrodku znajduje się zadaszony basen kąpielowy z podgrzewaną wodą, basen dla dzieci, jacuzzi. Na ośrodku klimatyzowana stołówka oraz kawiarnia. Ośrodek prowadzi własną wypożyczalnię rowerów i gokartów, dla naszych gości atrakcyjne rabaty. Przy zakwaterowaniu w domkach zapewniamy opiekę nocną nad dziećmi w cenie.
Ośrodek oferuje :
- Zakwaterowanie w 2-3-4 osobowych pokojach z łazienkami lub komfortowych dwupokojowych drewnianych domkach
- Wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
- Ognisko z pieczeniem kiełbasek (zapewniamy kiełbaski, smalec, ogórki, pieczywo, grochówka z kuchni polowej )
- Wspólna biesiada przy muzyce na żywo
- Wycieczka gokartami i rowerami trasą krajobrazowo-turystyczną
- Wieczór karaoke
- Zabawy w centrum multimedialnym
- Turnieje sportowe ( mecz piłki siatkowej , turniej piłki nożnej, rozgrywki w tenisa stołowego, turniej rzutów osobistych)
- Chrzest morski, zabawy z chustą edukacyjną, konkurs hula-hop
– Nordic walking ( udostępniamy kije)
- Dancingi z zespołem muzycznym
- Wieczór gier karciano – planszowych
- W deszczowe dni możliwości projekcji filmów+