KONTAKT
Drukuj ofertę

Karpacz, Szklarska Poręba, Praga 4 dni

Polska, Czechy / Śnieżka, Zamek Chojnik, Szklarska Poręba, Karpacz, Praga
1/10
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel / pensjonat
Numer oferty: WL/0013
Cena od 470 zł
Zapytaj o ofertę

1 dzień: Zamek Chojnik
Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 06:00 . Tego dnia zwiedzamy : Ruiny Zamku Chojnik. Wejście czarnym szlakiem przez Zbójeckie Skały, zejscie zielonym szlakiem "Ścieżką Kunegundy". Przejazd na obiadokolację i nocleg.

2 dzień: Praga

Wczesne śniadanie, wyjazd do Pragi o godz.7:00. Spacer trasą:Hradczany,Zamek Królewski, Mała Strana, Ogrody Albrechta Walensteina, gotycki Most Karola, Ulica Karlowa,Rynek Starego Miasta z Zegarem Orloj z 1410 roku, Plac Wacława-największy plac w Pradze, czas wolny na zakup pamiątek. Po przerwie dojście do Dworca Gł. skąd odjazd autokarem do Karpacza ok. godz.17.00.Możliwe zwiedzenie Muzeum Miniatur za 50 koron na początku spaceru. Przyjazd na obiadokolację około 20:00. Nocleg.

3 dzień: Szklarska Poręba
Śniadanie. Szklarska Poręba. Wejście piesze na Szrenicę (1362m npm) przez Schronisko Pod Łabskim Szczytem, zejście czerwonym szlakiem przez wodospad Kamieńczyka (27m). Możliwy jest też oczywiście wariant łatwiejszy tzn. wjazd wyciągiem krzesełkowym na Szrenicę (ale to wiąże się z opłatą dwudziestu kilku zl) i można wtedy rozszerzyć wędrówkę po wierzchowinie Karkonoszy do Śnieżnych Kotłów. Wersja do ustalenia. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

4 dzień: Karpacz

Śniadanie, Karpacz. Spacer na trasie Kościółek Wang (płatny), Polana, Kocioł Małego Stawu ze Schronisko .Samotnia, Schronisko Strzecha Akademicka, Biały Jar, Dziki Wodospad, Zapora na Łomnicy,centrum Karpacza, wyjazd w drogę powrotną do Wyszkowa. Zakończenie wycieczki około godziny 22:00