KONTAKT
Drukuj ofertę

Hiszpania, Francja 8 dni z wypoczynkiem na Costa Brava

Hiszpania, Francja / Barcelona, Lourdes, Carcassonne, Montserrat
1/8
Transport: Samolot / autokar
Wyżywienie: Śniadanie, obiadokolacja
Zakwaterowanie: hotele 3*
Numer oferty: WL/0218
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Dzień 1 : wylot z Warszawy do Barcelony
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa bagażowa i paszportowa, wylot o godz. 15:50. Przylot do Barcelony o godz. 19.00 (czas podróży: 3.05 h). Odbiór bagażu i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2 : LOURDES
Śniadanie, pakowanie bagaży i wyjazd. Przejazd na terytorium Francji przejazd do LOURDES (500 km – ok. 7 godz.). Zakwaterowanie w hotelu. Wspólne wyjście z hotelu i przejście do Groty Objawień z napisem „Jestem Niepokalane Poczęcie” tzw. Groty Massabielskiej, następnie  Msza św. w kaplicy Sanktuarium. Obiadokolacja o godz. 19.00. Wspólne wyjście z hotelu o godz. 20.00 - spacer do Sanktuarium, uczestnictwo w wieczornych modlitwach - o godz. 21.00 - Różaniec i procesja  ze świecami. Powrót do hotelu, nocleg.  
Dzień 3 : LOURDES
Śniadanie, wspólne wyjście z hotelu. Spacer w kierunku Sanktuarium, po drodze poznanie miejsc związanych ze św. Bernadettą: młyn Boly (miejsce urodzenia i pierwszych lat życia rodziny Soubirous), La Cachot – dawne więzienie, w którym mieszkała wraz z rodziną w czasie objawień. Wizyta w podziemnej Bazylice Piusa X.  Następnie nawiedzenie Bazyliki Różańca Świętego, Bazyliki Niepokalanego Poczęcia. Msza święta w kaplicy Sanktuarium. Czas wolny. Indywidualne  korzystanie z wanien (14.00-17.00). Powrót do hotelu na obiadokolację.  Obiadokolacja o godz. 19.00. Wspólne wyjście z hotelu o godz. 20.00 - spacer do Sanktuarium, uczestnictwo w wieczornych modlitwach - o godz. 21.00 - Różaniec i procesja  ze świecami. Powrót do hotelu, nocleg.  
Dzień 4 :  LOURDES, CARCASSONNE – przejazd na Costa Brava Śniadanie, wykwaterowanie. Wspólne wyjście z hotelu na Mszę św. w kaplicy Sanktuarium, wyjazd z Lourdes. Przejazd do CARCASSONNE (250 km – ok. 4 godz.), krótkie zwiedzanie miasta - fortecy z podwójnym pasem murów obronnych z 53 wieżami strzelniczymi. Spacer przez średniowieczne miasto, romańsko – gotycka bazylika St. Nazaire i Celse. Przejazd na terytorium Hiszpanii, przejazd na Costa Brava (250 km – ok. 4 godz.). Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5 : COSTA BRAVA - wypoczynek
Śniadanie. Msza Święta. wypoczynek,  obiadokolacja, nocleg. 
Dzień 6 : COSTA BRAVA - wypoczynek
Śniadanie. Msza Święta. wypoczynek,  obiadokolacja, nocleg. 
Dzień 7 : BARCELONA
Śniadanie, przejazd do BARCELONY (75 km – 1,5 godz.) Msza św. w Katedrze św. Eulalii. Spotkanie z przewodnikiem i wspólny spacer po dzielnicy Gotyckiej Barri Gotic, słynnej ulicy Las Ramblas oraz przejazd na Wzgórze Montjuic z obiektami olimpijskimi, Pałac Narodowy, Kościół Świętej Rodziny - Sagrada Familia. Powrót do hotelu, obiadokolacja o godz. 20.00, nocleg.
Dzień 8 : MONTSERRAT (wizyta) – lotnisko 
Śniadanie, pakowanie bagaży. Przejazd na MONTSERRAT (120 km – ok. 2 godz.) – wizyta w Sanktuarium Czarnej Madonny (Matki Boskiej Katalończyków). Msza św. w Sanktuarium. Czas wolny. Wyjazd na lotnisko w Barcelonie. Przyjazd na lotnisko o 17.00 (60 km – ok. 1 godz.). Odprawa bagażowa i paszportowa, wylot  19:50.  Przylot do kraju o godz. 22:55. (Nr lotu D85601 – czas podróży: 2.25 h).

PROGRAM RAMOWY MOZE ULEC ZMIANIE.DATA I GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE +-1 DZIEŃOSTATECZNA CENA ZOSTANIE PODANA NA 30 DNI PRZED WYLOTEM.