KONTAKT
Drukuj ofertę

Gniezno, Biskupin 2 dni Piastowski Express

Polska / Ostrów Lednicki, Gniezno, Wenecja, Biskupin, Kruszwica
1/7
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel / pensjonat
Numer oferty: WL/0006
Cena od 220 zł
Zapytaj o ofertę

1 dzień:Ostrów Lednicki, Gniezno
Wyjazd z wyznaczonego miejsca w godzinach porannych, Przejazd do Ostrowa Lednickiego spotkanie z przewodnikiem, Przeprawa promowa na Wyspę Ostrów Lednicki , zwiedzanie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego. Następnie przejazd do Gniezna  – legendarne "gniazdo", stolica państwa Piastów, bazylika archikatedralna pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP z XII-wiecznymi Drzwiami Gnieźnieńskimi - najwspanialsze dzieło sztuki romańskiej w Polsce, Stare Miasto – położone jak mówi legenda na siedmiu wzgórzach, Muzeum Początków Państwa Polskiego . Przejazd na obiadokolację i nocleg.

2 dzień: Wenecja, Biskupin, Kruszwica

Śniadanie, przejazd kolejką wąskotorową w Wenecji . Następnie pojedziemy do Biskupina - “Polskie Pompeje” - rezerwat archeologiczny z zachowanymi konstrukcjami osiedla sprzed 2700 lat. Przejazd do Kruszwicy, wejście na Mysią Wieżę. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórkii. Zakończenie wycieczki około 22:00.


Program zwiedzania możemy dopasować do potrzeb grupy. Program ramowy może ulec zmianie. Kolejność zwiedzanych obiektów ustala pilot / przewodnik.