KONTAKT
Drukuj ofertę

Chorwacja, Bośnia Hercegowina: Medjugorie 7 dni

Chorwacja, Bośnia Hercegowina / Medjugorie, Split, Dubrownik, Mostar
1/7
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel / pensjonat
Numer oferty: WL/0022
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

DZIEŃ 1
Wyjazd z miejsca zbiórki w godz. porannych . Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji, Nocleg w okolicach Karlovac. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd do Splitu, zwiedzanie miasta – pałac cesarza Dioklecjana, Katedra, Porta Aurea, Stary Ratusz. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 3
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do chorwackiego Lourdes. Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Przejazd do Dubrownika - zwiedzanie z przewodnikiem „Perły Adriatyku”- Onofrijeva cesma, Stradun, Katedra Velike Gospe, Samostan Male Brace. Przejazd do Medjugorie. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium św. Jakuba w Medjugorie. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 4
Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Stolicy Hercegowiny - Mostaru, zwiedzanie miasta- Begova Dżamja, Most Hajruddina, Dom Turecki. Nawiedzenie Góry Objawień Podbrdo w Medjugorie. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 5
Śniadanie, Droga Krzyżowa na Górze Kriżewac. Spotkanie z jedną z osób widzących – jeżeli będą w Medjugorie. Różaniec i Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 6
Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitvickich. 3,4 godzinny odpoczynek. Przejazd na nocleg w okolice Karlovac. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 7
Śniadanie, przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy do Polski. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych

PROGRAM RAMOWY MOŻE ULEC ZMIANIE. WYMAGANY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT