KONTAKT
Drukuj ofertę

Brazylia i Argentyna 12 dni

Brazylia, Argentyna / Rio de Janeiro, Aparecida, Iguaz, Wanda, Buenos Aires, Lujan
1/10
Transport: samolot/autokar
Wyżywienie: Wg programu
Zakwaterowanie: hotel***/****
Numer oferty: WL/0059
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

1 dzień:
Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie. Przelot do Rio de Janeiro. Późnym wieczorem przylot i transfer do hotelu.
2 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie Rio de Janeiro: przejazd kolejką na górę Corovado, na której znajduje się górujący nad miastem pomnik Chrystusa Zbawiciela z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto. Po południu czas wolny na plażowanie. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Przejazd do centrum miasta i zwiedzanie m.in. katedry św. Sebastiana. Przejazd kolejką na szczyt Głowę Cukru, z którego roztaczają się widoki na leżące między górami, a oceanem miasto samby. Po południu czas wolny i odpoczynek. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
4 dzień:
Śniadanie. Do południa czas wolny na odpoczynek i zakupy. Wczesnym popołudniem przelot do Sao Paulo. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.
5 dzień:
Śniadanie. Przejazd do najważniejszego miejsca kultu religijnego w Brazylii - sanktuarium Matki Bożej z Aparecida. Pobyt w sanktuarium. Wieczorem powrót do Sao Paulo. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
6 dzień:
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Iguazu. Po przylocie wyprawa nad słynne wodospady Iguazu po stronie brazylijskiej. Podziwianie tego cudu natury leżącego na pograniczu trzech państw w samym środku dżungli. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.
7 dzień:
Śniadanie. Od rana podziwianie wodospadów po stronie argentyńskiej m.in. najbardziej imponującego Diabelskiego Gardła. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
8 dzień:
Śniadanie. Przejazd do miasta polskich imigrantów - Wanda. Następnie przejazd do dawnej misji jezuitów w San Ignacio, znanej z filmu "Misja". Przejazd do Posadas lub Foz de Iguazu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
9 dzień:
Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Buenos Aires. Po południu (uzależnione od godzin lotów) indywidualne spacery po Buenos Aires. Wieczorem wyjście na pokaz tango połączony z obiadokolacją. Przejazd na nocleg do hotelu.
10 dzień:
Śniadanie. Przejazd do miejsca pielgrzymek tysięcy Argentyńczyków - sanktuarium Matki Bożej w Lujan. Po pobycie w Lujan rozpoczęcie zwiedzania stolicy kraju: Av. de Julio, Av. Santa Fe, słynny różowy Pałac Rządowy - z którego balkonu przemawiała Evita Peron, katedra, Plaza de Mayo, budynek Kongresu, portowa dzielnica La Boca oraz dzielnica San Telmo - miejsce, w którym narodziło się tango. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
11 dzień:
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do kraju.
12 dzień:
Przylot do Polski. Zakończenie pielgrzymki.

Program zwiedzania możemy dopasować do potrzeb grupy. Program ramowy może ulec zmianie. Kolejność zwiedzanych obiektów ustala pilot / przewodnik.