KONTAKT
Drukuj ofertę

Austria i Morawy 5 dni

Czechy, Austria / Velehradu, Wiedeń, Klosterneuburg, Mariazell
1/9
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel / pensjonat
Numer oferty: WL/0058
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

1 dzień:
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę do Czech.
Przejazd do Velehradu. Sanktuarium św. Cyryla i Medodego -
Velehrad i znajdująca się w nim bazylika to najważniejsze miejsce pielgrzymkowe w Republice Czeskiej.
Jest kolebką chrześcijaństwa Słowian, każdego roku odbywa się tu Pielgrzymka Narodowa, w której uczestniczą dziesiątki tysięcy wiernych.
Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Mikulova.
2 dzień:
Wczesne śniadanie. Wyjazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem (Pałac Hofburg, Ratusz, dom Mozarta, Katedra św. Stefana,
stare miasto, Kolumna Morowa, Ring, Opera (wnętrze), Plac Marii Teresy,
Kościół Wotywny, Park z pomnikiem J. Strausa, Pałac Sisi - ogrody). Przejazd na wzgórze Kahlembeg, Msza św., przejad na obiadokolację i nocleg w okolice Wiednia.
3 dzień:
śniadanie, krótka wizyta w Opactwie Klosterneuburg w drodze do Mariazell. Przyjazd do Mariazell (sanktuarium Maryjne), gdzie króluje M.B. Wielka Matka Austrii, Matka Ludów Słowiańskich, Wielka Pani Węgrów, rozważanie tajemnic różańca na dróżkach (źródło), zwiedzanie sanktuarium, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień
Śniadanie. Msza św. w Bazylice, śniadanie, przejazd do Opactwa w Melku (św. Leopold i św. Kolumban) i do sanktuarium Maryjnego Maria Taferl (M.B.Bolesna), przejazd malowniczą trasą zakolem Dunaju w kierunku Czech, przejazd do Polski
4/5 dzień:
Przyjazd na miejsce zbiórki


Program zwiedzania możemy dopasować do potrzeb grupy. Program ramowy może ulec zmianie. Kolejność zwiedzanych obiektów ustala pilot / przewodnik.