KONTAKT
Drukuj ofertę

Anglia: Londyn 6 dni

Anglia / Londyn
1/8
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: Wg programu
Numer oferty: WL/0079
Cena od 1 150 zł
Zapytaj o ofertę

1 dzień:
Podstawienie autokaru o godz. 13:00 przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 dzień:
Rano przeprawa euro tunelem lub promem do Wielkiej Brytanii, przejazd do Londynu, po drodze przez Greenwich (spacer po parku, obok Królewskiego Obserwatorium , pamiątkowe zdjęcie na południku zerowym), zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej ze wspaniałą kolekcją dinozaurów, Powrót metrem do miejsca zbiórki, zakwaterowanie u rodzin, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:
Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu: zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, wizyta w Brytyjskim Muzeum,w którym znajduje się 9 mln eksponatów z bezcennymi  marmurami Lorda Elgina, czas wolny na najsłynniejszej ulicy handlowej Oxford street, powrót do miejsca zbiórki, obiadokolacja, nocleg. 

4 dzień:
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Londynu – Katedra św. Pawła, mogąca poszczycić się drugą co do wielkości kopułą      w Europie, Teatr Globe, który jest wierną rekonstrukcją teatru Szekspirowskiego z XVI wieku. Zwiedzanie  Opactwa Westminsterskiego, miejsca koronacji królów angielskich od 1066 roku. Twierdza Tower of London, którą w swojej historii pełniła rolę twierdzy, zamku, rezydencji królewskiej, zbrojowni, więzienia, malowniczego mostu Tower Bridge, następnie rejs statkiem po Tamizie mijając instytucje finansowe w City (giełdy, banki, sądy, firmy prawnicze i ubezpieczeniowe). powrót do miejsca zbiórki, obiadokolacja, nocleg

5 dzień:
Po śniadaniu przejazd metrem do centrum Londynu. Spacer: przejście obok Parlamentu ze słynnym Big Benem,   przez  Whitehall, przy którym mieszczą się najważniejsze ministerstwa państwa ,Downing Street, Pałacu Buckingham, który jest oficjalną siedzibą królów angielskich od 1837 roku, Piccadilly Circus, China Town, Leicester Square,Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, czas wolny na zwiedzanie Galerii Narodowej, wyjazd do Polski, przeprawa  eurotunelem  lub promem przez kanał La Manche, wyjazd do kraju.

6 dzień: 
Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych, zakończenie imprezy.