KONTAKT
Drukuj ofertę

Polska, Słowacja: Wycieczka do Krynicy - Zdrój i Słowacji 4 dni

Polska, Słowacja / Krynica-Zdrój, Stara Lubowla, Jaskinia Bielańska, Jaworzyna Krynicka, Powroźnik, Muszyna, Bardejov.
1/10
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel***
Numer oferty: WL/0226
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

PROGRAMY DLA FIRM PRZYGOTOWYWANE SĄ W POROZUMIENIU Z ZAMAWIAJĄCYM. CENA UZALEŻNIONA JEST OD WIELKOŚCI GRUPY, STANDARDU HOTELU ITP...
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - GWARANTUJEMY BARDZO DOBRĄ ZABAWĘ W BARDZO DOBREJ CENIE.

1 DZIEŃ: KRYNICA-ZDRÓJ + GÓRA PARKOWA

Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 06:00. Przyjazd do hotel. Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym w Krynicy-Zdroju: ok. godz. 13:30 Początek zwiedzania: godz. 14:30 W programie wycieczki: Krynica-Zdrój (zwiedzanie zabytkowego centrum uzdrowiska z przewodnikiem) + Góra Parkowa (wyjazd koleją linowo-terenową, a następnie piesze zejście ścieżką edukacyjno - przyrodniczą do krynickiego deptaku) Czas trwania wycieczki: około 3,5 godz. Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ:  SŁOWACJA: STARA LUBOWLA + JASKINIA BIELAŃSKA Śniadanie. Początek wycieczki: godz. 8:30 W programie wycieczki: przejazd autokarem na Słowację do miejscowości Stara Lubowla, zwiedzanie średniowiecznego, zabytkowego zamku, który przez ponad 350 lat stanowił własność władców Polski, następnie przejazd do Tatrzańskiej Kotliny i zwiedzanie Jaskini Bielańskiej (około 70 minut) cieszącej się opinią najpiękniejszej tatrzańskiej jaskini, powrót autokarem do Krynicy-Zdroju UWAGA! Uczestnicy wycieczki powinni być w pełni sprawni fizycznie, ponieważ jej program obejmuje ok. 20-minutowe podejście pod górę do zamku oraz ok. 30-minutowe podejście pod górę do jaskini Czas trwania wycieczki: około 9 godz. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: JAWORZYNA KRYNICKA + POWROŹNIK + MUSZYNA + BIESIADA 
Śniadanie. Początek wycieczki: godz. 9:00 W programie wycieczki: przejazd autokarem do doliny Czarnego Potoku, wyjazd koleją gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1 114 m n.p.m.), podziwianie rozległej panoramy widokowej m.in. na Tatry, Beskid Niski, Góry Leluchowskie i Góry Lewockie, zjazd koleją gondolową z powrotem do doliny Czarnego Potoku, przejazd autokarem do miejscowości Powroźnik, zwiedzanie zabytkowej, najstarszej drewnianej w polskich Karpatach cerkwi łemkowskiej, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, następnie przejazd do miejscowości Muszyna i zwiedzanie uzdrowiska: wstęp do Muzeum Regionalnego "Państwa Muszyńskiego" oraz spacer po ogrodach zmysłów i ogrodach biblijnych Czas trwania wycieczki: około 7 godz. Obiad podczas zwiedzania.W godzinach wieczornych biesiada przy ognisku i muzyce regionalnej z poczęstunkiem. W programie imprezy: przejazd autokarem do zadaszonego miejsca, ognisko, poczęstunek (kiełbasa z dodatkami, chleb, herbata), muzyka na żywo w wykonaniu 3-osobowej kapeli regionalnej, wspólny śpiew i tańce, powrót autokarem do obiektu zakwaterowania. Początek biesiady o godz. 18:30, a jej zakończenie około godz. 21:30. Nocleg.

4 DZIEŃ: SŁOWACJA – BARDEJOV 
Śniadanie. Początek wycieczki: godz. 9:00 W programie wycieczki: przejazd autokarem na Słowację do miejscowości Bardejov, będącej w przeszłości jednym z największych ośrodków ekonomicznych i kulturalnych dawnego Królestwa Węgierskiego, zwiedzanie miasta – spacer po starówce wpisanej w roku 2000 na prestiżową Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, podziwianie malowniczych, średniowiecznych kamieniczek, spacer obok fragmentów zachowanych murów obronnych miasta oraz wstęp do kościoła św. Idziego (Bazylika „Egida”) Czas trwania wycieczki: około 3,5 godz. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.