KONTAKT
Drukuj ofertę

Niemcy: Bawaria 6 dni

Niemcy / Monachium, Salzburg, Inzbruck
1/10
Transport: autokar
Wyżywienie: Wg programu
Zakwaterowanie: Hotel ***
Numer oferty: WL/0046
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

PROGRAMY DLA FIRM PRZYGOTOWYWANE SĄ W POROZUMIENIU Z ZAMAWIAJĄCYM. CENA UZALEŻNIONA JEST OD WIELKOŚCI GRUPY, STANDARDU HOTELU ITP...
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - GWARANTUJEMY BARDZO DOBRĄ ZABAWĘ W BARDZO DOBREJ CENIE.

1 dzień :
Wyjazd z miejsca zbiórki około 16.00. Przejazd non-stop przez Niemcy do Monachium.
2 dzień :
Przyjazd do Monachium gdzie zwiedzamy : zamek Nymphenburg (z zewnątrz wraz z ogrodami), następnie zwiedzanie Starego Miasta : kosciół NMP, Marienplatz- centralny plac w mieście, pośrodku którego znajduje się fontanna i kolumna zwieńczona złotym posagiem Maryi Dziewicy Królowej Zastępów - miejsce spotkań Monachijczyków, Stary i Nowy Ratusz, Opera, Rezydencje 9 z zewnątrz Promenaden Platz. Czas wolny. Przejazd do hotelu , obiadokolacja, nocleg.
3 dzień :
Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie bajkowych zamków Ludwika II (Neuschwanstain, Hohenschwangau oraz Linderhof) (27,00EUR) . Przejazd do hotelu, uroczysta kolacja bawarska z piwem i muzyką na żywo, nocleg.
4 dzień :
Śniadanie, wyjazd z hotelu i przejazd do Insbrucka - spacer po starówce: Hofburg katedra św. Jakuba  Złoty Dach-symbol miasta, który powstał z okazji ślubu cesarza Maximiliana, kamienice zdobi 2738  złoconych miedzianych gontów, nieopodal wznosi się wieża miejska z XV w z której codziennie grana  jest melodia na wzór krakowskiego hejnału. Następnie przejedziemy do Watens gdzie odwiedzimy  słynną fabrykę i wystawę Svarowskiego – możliwość zakupu w najbardziej znanej w świecie biżuterii. Po krótkiej wizycie udamy się w kierunku jeziora Cheemsee skąd przepłyniemy promem (8,00 EUR) na wyspę i zwiedzimy ostatnie niedokonywane dzieło Ludwika II -Pałac Herenchemsee (8,50 EUR), budowlę wzorowana na Pałacu w Wersalu. Przejazd do hotelu, obiadokolacja , nocleg.
5 dzień :
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Salzburga, zwiedzanie miasta w czasie którego zobaczymy największe atrakcje turystyczne miasta: ogrody Mirabell, dom narodzin Mozarta,Stary Rynek, Plac i Pomnik Mozarta, katedrę św. Ruperta, cmentarz i dziedziniec opactwa Św. Piotra , przespacerujemy się także najdłuższą ulica starówki - Getreidegasse skąd będziemy mogli podziwiać twierdze Hohensalzburg - symbol miasta i największy zachowany w całości zamek obronny w Europie Środkowej. Czas wolny. Wyjazd do Polski
6 dzień :
Przyjazd do Polski w godzinach rannych .