KONTAKT
Drukuj ofertę

Kraje Beneluxu 6 dni

Belgia, Holandia, Luksemburg / Amsterdam, Haga, Rotterdam, Antwerpia, Brugia, Gandawa, Bruksela, Luksemburg
1/10
Transport: autokar
Wyżywienie: Śniadanie, obiadokolacja
Zakwaterowanie: hotel***
Numer oferty: WL/0033
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

DZIEŃ 1 :
Wyjazd z Wyszkowa około godziny 16:00. Przejazd przez Niemcy do Holandii.

DZIEŃ 2 :
Przyjazd do Amsterdamu w godzinach porannych i zwiedzanie: szlifiernia diamentów , następnie czas wolny na indywidualne zwiedzanie Rijksmuzeum lub muzeum Van Gogha,po zwiedzaniu rejs statkiem po kanałach w czasie którego obejrzymy najpiękniejsze zabytki miasta oraz wspaniała XVII wieczna architekturę, spacer przez dzielnice "czerwonych latarni", zakwaterowanie w hotelu nocleg.

DZIEŃ 3 :
śniadanie, przejazd do Hagi siedziby rządu holenderskiego; zwiedzanie miasta: Pałac Pokoju, w którym to mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, starówka z kościołem św. Jakuba i Pałacem Królewskim , następnie przejazd do Rotterdamu - wjazd na wieże widokowa Euromaszt najwyższa budowle w Holandii, przejazd na nocleg w okolicach Antwerpii.

DZIEŃ 4 :
śniadanie i zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym: Antwerpia - Stare Miasto z katedra NMP.,Groote Markt z ratuszem oraz fontanna Brabo i XVI wiecznymi domami cechowymi, nastepnie przejazd do Brugii-zwanej "Wenecją północy" zwiedzanie Starego Miasta , bazyliki Świętej Krwi, Wieże Belfort z XIII wiecznymi sukiennicami a następnie przejedziemy do Gandawy gdzie będziemy podziwiać dawne nabrzeże portowe, XV - wieczne sukiennice domy kupieckie, przejazd na nocleg w okolicach Brukseli.

DZIEŃ 5 :
śniadanie, przejazd do Luksemburga - stolicy Wielkiego księstwa Luksemburg, spacer po starówce, promenada De la Corniche, Plac D"Armes - czas wolny a następnie przejazd do Brukseli - stolicy Europy,miasta piwa i czekolady. Przejazd przez dzielnice Europejską gdzie znajdują się najważniejsze budynki (komisja Europejska, Rada Zjednoczonej Europy), zwiedzanie katedry sw. Michała i Guduli, następnie spacer po starówce (Grand Plac z Ratuszem z XV w.,, domami cechowymi, Manekin Pis słynna figurka siusiającego chłopca - symbol Brukseli), przejazd kolo słynnego Atomium . Wyjazd w drogę powrotną do Polski

DZIEŃ 6 :
przyjazd do Wyszkowa w godzinach południowych

UWAGA : W AMSPERDAMIE PORUSZAMY SIĘ PIESZO. WYMAGANY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT . PROGRAM RAMOWY MOZE ULEC ZMIANIE.