KONTAKT
Drukuj ofertę

Francja - Sanktuaria Francji 8 dni

FRANCJA / PARYŻ – LOURDES – LA SALETTE – NEVERS – TOURS – ARS – PARAY-LE-MONIAL – AVIGNON
1/9
Transport: Samolot / autokar
Wyżywienie: 2 x dziennie
Zakwaterowanie: Hotel / Pensjonat
Numer oferty: WL/0204
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

1 dzień
WARSZAWA – PARYŻ – NEVERS
O godz. ….. – zbiórka na lotnisku Okęcie; o godz. ….; przejazd do Nevers. Nawiedzenie kościoła w Nevers (relikwie św. Bernadety). Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

2 dzień
NEVERS – PARAY-LE-MONIAL – ARS – LA SALETTE
Po śniadaniu przejazd do Paray-le-Monial: nawiedzenie bazyliki i Kaplicy Objawień. Przejazd do Ars – zwiedzanie miejsc związanych ze św. Janem Vianneyem. Przejazd do La Salette, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień
LA SALETTE – AVIGNON
Śniadanie. Pobyt w Sanktuarium Madonny w La Salette – Msza św., śniadanie, zwiedzanie Sanktuarium, czas na modlitwę. Przejazd do Avignon – zwiedzanie (m.in. spacer po słynnym moście w Avignonie). Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień
AVIGNON – CARCASSONNE – LOURDES
Po śniadaniu wyjazd do Lourdes. Po drodze zwiedzanie miasta Carcassonne. Zakwaterowanie, obiadokolacja i pobyt w Sanktuarium w Lourdes. Możliwość uczestnictwa w procesji różańcowej.

5 dzień
LOURDES
Pobyt w Sanktuarium w Lourdes  – Msza św., śniadanie. Zwiedzanie – Bazylika MB Różańcowej, Grota Objawień; dom rodzinny św. Bernadety. Możliwość kąpieli w basenach z wodą z cudownego źródła. Po obiadokolacji możliwość uczestniczenia w procesji różańcowej. Dla chętnych również możliwość uczestniczenia we Mszy św. wieczornej, która odprawiana jest w Grocie Objawień. Nocleg..

6 dzień
LOURDES – TOURS
Po Mszy św. i po śniadaniu przejazd do Tours – zwiedzanie Bazyliki św. Marcina. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Tours.

7 dzień 
TOURS – BLOIS – PARYŻ
Po śniadaniu przejazd do Blois – zwiedzanie jednego z Zamków nad Loarą. Przejazd do Paryża. Rejs statkiem po Sekwanie. Wzgórze Montmartre oraz Bazylika Sacre-Coeur. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Paryża.

8 dzień
PARYŻ – WARSZAWA 
Po śniadaniu zwiedzanie Paryża – Kaplica Cudownego Medalika, katedra Notre Dame, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, Panteon i Kościół Inwalidów (z zewnątrz). Przejazd na lotnisko. Wylot do Warszawy o godz. ... Przylot na Okęcie o godz. ....