KONTAKT
Drukuj ofertę

Chorwacja z Aquaparkiem na Węgrzech 7 dni

Chorwacja, Węgry / Balatonfüred, Szybenik, Krka, Split, Trogir, Plitwickie Jeziora
1/8
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel / pensjonat
Numer oferty: WL/0107
Cena od 1 090 zł
Zapytaj o ofertę

1 dzień:
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.

2 dzień: Balaton
Przyjazd do Węgier. Zakwaterowanie, odpoczynek w Aquaparku. Obiadokolacja. Nocleg

3 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Chorwacji. Zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Szybenik, Krka
Śniadanie, wycieczka do Szybenika, katedra Św. Jakuba, twierdza, brama Morska, wyjazd do Parku Narodowego Krka, na terenie parku wycieczka statkiem po rzece Krka do wodospadu Skradinski Buk, możliwość kąpieli, piesza przechadzka. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: Split, Trogir
Śniadanie, wyjazd do Splitu - miasta, którego duszą jest olbrzymi pałac Dioklecjana na konstrukcji którego zbudowano średniowieczne miasto (budowla wpisana na listę UNESCO). Przejazd do Trogiru – miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury, zwiedzanie malowniczo położonego na wyspie Starego Miasta z katedrą św. Lovry, gotyckim pałacem Cipiko, ratuszem, średniowiecznymi, obronnymi murami miejskimi, spacer po charakterystycznym nadmorskim deptaku miasta. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: Park Narodowy Jezior Plitwickich
Śniadanie, zwiedzanie Plitwickiego Parku Narodowego – rezerwatu UNESCO o unikalnym układzie jezior kaskadowych o krystalicznym błękitno - zielonym kolorze. Wyjazd w kierunku Polski.

7 dzień:
Przyjazd do Polski na miejsce wyjazdu w godzinach wieczornych