KONTAKT
Drukuj ofertę

Beskid Żywiecki 4 dni"Do Milówki wróć..."

Polska / Milówka, Wisła - Czarne, Wisła, Żywiec, Koniaków, Istebna, Kamesznica
1/8
Transport: autokar
Wyżywienie: 2 dziennie
Zakwaterowanie: hotel / pensjonat
Numer oferty: WL/0073
Cena od 420 zł
Zapytaj o ofertę

1 dzień : Wisła - Czarne, Kamesznica, Milówka
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych . Przyjazd do Wisły-Czarne , spotkanie z przewodnikiem , wejście na Baranią Górę . Zejście przez Kamesznicę do Ośrodka Wypoczynkowego. Zakwaterowanie. Obiadokolacja . Nocleg.
2 dzień : Dzień rekraacyjno - sportowy
Śniadanie. DZIEŃ REKRAACYJNO – SPORTOWY : Bieg na orientację . Profesjonalnie przygotowana dobra zabawa w zespołach dwuosobowych . Zawody sportowe przygotowane przez ośrodek . Piłka siatkowa, piłka nożna – ewentualnie Park Linowy. Obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz spotkanie z Panią Ireną Golec BAJARKĄ, matką Łukasza i Pawła Golca liderów zespołu Golec uOrkiestra Nocleg.
 3 dzień : Koniaków, Istebna, Wisła
Śniadanie. Wyjazd z ośrodka i przejazd w kierunku – Koniakowa, Istebnej i Jaworzynki . Zwiedzanie Chaty Kawuloka „ Barwne opowieści wraz z oprawą muzyczną w starej chacie są doskonałym punktem programowym każdej wycieczki w Beskidy...” Przejazd do Wisły. Wisła, zwiedzanie Galerii Pamiątek Adama Małysza , zwiedzanie Wisły , czas wolny. Przejście głównym szlakiem beskidzkim do Wisły Jawornika . Przejazd pod skocznie narciarską Wisła Malinka . Powrót do Ośrodka Wypoczynkowego. Obiadokolacja . Możemy zorganizować dyskotekę. Nocleg.
4 dzień : Żywiec
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd z ośrodka do Żywca, zwiedzamy ; Pałac Habsburgów do którego w latach 90 XX w. powróciła córka arcyksięcia Karola Olbrachta księżna Maria Krystyna Altenburg , dla której urządzono mieszkanie w jednym ze skrzydeł dawnej rezydencji . Zwiedzanie Muzeum Browaru Żywieckiego jednego z pierwszych browarów w Polsce, który został założony w 1856r. przez arcyksięcia Albrechta Fryderyka Habsburga Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zamieszkania.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.