KONTAKT
Drukuj ofertę

Anglia: Londyn 4 dni Samolot

Anglia / Londyn
1/9
Transport: samolot
Wyżywienie: Wg programu
Zakwaterowanie: Hotel 2, 3*
Numer oferty: WL/0044
Cena na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem samolotu. Przylot do Londynu i transfer do hotelu. Złożenie bagażu w przechowalni. Spotkanie informacyjne. Następnie przejazd środkami komunikacji miejskiej do centrum i spacer po dzielnicy rządowej: Parlament i Big Ben, Downing Street, Piccadilly Circus, Soho, Leicester Square, Trafalgar Square, Galeria Narodowa . Wieczorem dla chętnych kolacja w restauracji (za dodatkową opłatą). Powrót do hotelu.

Dzień 2:
Po śniadaniu proponujemy Londyn w pigułce czyli zwiedzanie wzniesionej w XVII w. Katedry Św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 metrów wysokości), Kensington Palace - ulubiona rezydencji panujących monarchów królewskich od XVII wieku, obecnie miejsce w którym mieszkają Książe William wraz z rodziną, następnie spacer do Pałacu Buckingham i zwiedzanie części tego pałacu: Stajnie Królewskie lub Galerię Królewską. Po południu zwiedzimy London Eye, popłyniemy również statkiem wycieczkowym po Tamizie.

Dzień 3:
Po śniadaniu przejazd do China Town , następnie wizyta w British Museum prezentującym przebogatą kolekcję starożytności. Po południu czas wolny - proponujemy spacer i zakupy na Oxford Street (najsłynniejsza ulica handlowa Londynu).

Dzień 4:
Śniadanie. Wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Powrót do Polski. Uwaga: w przypadku wczesnoporonnych godzin powrotów do Polski śniadanie w formie suchego prowiantu.

Uwaga! Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Program turystyczny jest realizowany środkami komunikacji publicznej. Program może ulec zmianie